Neohodnotené

Avene Tolerance HYDRA - Hydratačná emulzia pre citlivú pleť 40 ml

Avene Tolerance HYDRA-10 Hydratačná emulzia - prvá 48-hodinová biomimetická hydratačná emulzia 100% prírodného pôvodu a vysokej tolerancie, bez konzervačných látok a parfumácie

Normálna pleť - Zmiešaná pleť - Dehydratovaná pokožka

Skladom
Kód: 102
Značka: Pierre Fabre
€27,80
Kategória: Citlivá pleť

Táto 100 % prírodná hydratačná emulzia s vysokou toleranciou pre normálnu až zmiešanú pleť je vhodná pre dospelých, deti aj dojčatá. Zloženie obohatené o kyselinu hyalurónovú intenzívne hydratuje pleť po dobu 48 hodín*.

TOLERANCE HYDRA-10 Fluid podporuje prirodzenú vlhkosť pokožky a obnovuje jej každodenný komfort. Vďaka patentovanému zloženiu napodobujúcemu pokožku zachováva prirodzenú rovnováhu kožného mikrobiomu**.

Svieža a ľahká textúra tohto pleťového fluidu bez mastného efektu trvalo hydratuje. Pumpička Sterile Cosmetic® s ochranou proti kontaminácii dokonale chráni zloženie bez konzervačných látok a vôní.

Hlavné výhody:
- HYDRATUJE nepretržite po dobu 48 hodín*.
- ZACHOVÁVA prirodzenú rovnováhu kožného mikrobiomu.
- REŠPEKTUJE pokožku vďaka vysoko tolerantnému zloženiu 100% prírodného pôvodu

- 100% prírodné zloženie napodobňujúce pokožku s iba 9 zložkami.

Hydratačný fluid s kyselinou hyalurónovou a termálnou vodou Avene, 100% prírodného pôvodu, vhodný pre všetky typy normálnej až zmiešanej pleti, dokonca aj pre tú najcitlivejšiu. Bez parfumácie a konzervačných látok.

Aplikujte ráno a večer na tvár, krk a očné partie. Pre jednoduchú aplikáciu najskôr rozotrite prípravok na končekoch prstov a potom naneste na tvár, krk a okolie očí. Prirodzený vzhľad dosiahnete roztieraním od stredu tváre smerom k jej okrajom.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. MYRISTYL ALCOHOL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. MYRISTYL GLUCOSIDE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

Späť do obchodu