Neohodnotené

Avene Cleanance Comedomed Koncentrovaná starostlivosť pre citlivú pleť so sklonom k akné 30 ml

Avene Cleanance Comedomed Koncentrovaná starostlivosť bola vyvinutá pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha redukovať prejavy akné a čierne bodky a zabraňuje ich opakovanému výskytu pôsobením už v štádiu ich vzniku.

Skladom
Kód: 18
Značka: Pierre Fabre
€20,20
Kategória: Zmiešaná pleť

Avene Cleanance Comedomed Koncentrovaná starostlivosť bola vyvinutá pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha redukovať prejavy akné a čierne bodky a zabraňuje ich opakovanému výskytu pôsobením už v štádiu ich vzniku.

Cleanance Comedomed je vysoko účinný koncentrát s unikátnym a presne cieleným zložením. Obsahuje vysokú koncentráciu aktívnej látky ComedoclastinTM (25%), ktorá pôsobí na viditeľné aj neviditeľné prejavy akné. Navyše Comedomed obsahuje vysoký podiel 67,5% Termálnej vody Avène, čo poskytuje perfektnú rovnováhu medzi vysokou účinnosťou a excelentnou kožnou znášanlivosťou.

Hlavné výhody:
- Veľmi rýchla účinnosť preukázaná už po 7 dňoch*
- Redukcia prejavov akné a obmedzenie ich opakovaného vzniku
- Excelentná kožné znášanlivosť
- Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s lokálnou liečbou akné
- Je vhodný pre dospievajúcich aj dospelých

Účinné látky:
1. ComedoclastinTM reguluje nadbytočnú tvorbu mazu. Pôsobí v štádiu vzniku akné, redukuje nedokonalosti a obmedzuje ich opakovaný výskyt.
2. Termálna voda Avène upokojuje, zjemňuje citlivú pleť a pôsobí proti podráždeniu.

Ultra ľahká gélová textúra sa okamžite vstrebáva a nemastí pleť. Zanecháva pleť zmatnenú a póry sú menej viditeľné.
Neobsahuje parfumáciu.


* Štúdia znášanlivosti a účinnosti na 51 subjektoch s miernou a strednou formou akné. Testované pod dermatologickým dohľadom. 2 aplikácie denne po dobu 56 dní.

Aplikujte ráno a večer po použití čistiacich prípravkov z radu Cleanance. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s medikamentóznou liečbou akné (s výnimkou perorálneho izotretinoinu).

Charakteristická vôňa produktu súvisí s účinnými aktívnymi látkami, táto vôňa skoro vymizne a neovplyvňuje účinnosť produktu.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. GLYCERIN. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SILICA. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SORBITAN ISOSTEARATE. WATER (AQUA).

Späť do obchodu