Neohodnotené

FILLERINA 12 pleťová starostlivosť s vyplňujúcim účinkom (stupeň 5), 2 x 30 ml

Prémiová dermokozmetika bojujúca proti stárnutiu pleti s vyplňujúcim účinkom na báze molekúl kyseliny hyalurónovej, ktoré pôsobí nielen na povrchu pokožky, ale i v jej hlbších vrstvách.

Skladom
Kód: LABO3
€175
Kategória: Fillerina stupeň 5
FILLERINA12HA DF G5
Tip

Pleťová starostlivosť Fillerina 12 HA je prémiová dermokozmetika na domáce použitie, bojujúca proti starnutiu pleti. Jedná sa o kozmetický prípravok, ktorý bojuje proti vráskam, vyhladzuje, vypína a vyživuje pleť. Zloženie je založené na patentovanej transdermálnej technológii, ktorá využíva veľmi nízku molekulovú hmotnosť účinných látok. To je základná podmienka na zabezpečenie ich idiálnej penetrácie všetkými vrstvami kože. Práve vďaka tomuto kontrolovanému prieniku sú aktívne látky maximálne účinné.

VYPLŇUJÚCI ÚČINOK
Ako koža stárne, množstvo kyseliny hyalurónovej sa postupne znižuje, čo spôsobuje nedokonalosti, ako sú vrásky spôsobené vekom, mimické vrásky alebo povädnutie kože. Fillerina 12 HA obsahuje patentovanú zmes 12 rôznych molekúl kyseliny hyalurónovej o rôzných molekulových hmotnostiach a veľkosti, ktoré sú zvlášť účinné pri prieniku do jednotlivých vrstiev kože, čo umožňuje vyplnenie a vypnutie tkaniva.

OBNOVA HUTNOSTI A VÝŽIVA PLETI
Fillerina 12 HA spája 3 molekuly kolagénu o rôznych molekulových hmotnostiach, ktoré prienikom až do dermis zlepšujú vyplňujúci účinok v spojení s molekulami kyseliny hyalurónovej. S chronologickým stárnutím taktiež výrazne klesá množstvo a kvalita elastínu, bielkoviny, ktorá vytvára elastické vlákna, čo má vplyv na plasticitu pokožky a prispieva k ochabnutiu pokožky. Zloženie obsahuje 2 molekuly elastínu s rôznymi molekulovými hmotnosťami, ktorých úlohou je kompenzovať túto stratu a obnoviť pružnosť a plasticitu pokožky.

Fillerina ® 12 HA je k dispozícii v troch koncentráciách, aby mohla zabezpečiť čo najúčinnejšiu a najvhodnejšiu starostlivosť pre rôzne stavy kožného tkaniva tváre a krku.
STUPEŇ 3 - počiatočné vrásky spôsobené vekom, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabovania kože
STUPEŇ 4 - viditeľné vrásky spôsobené vekom, viditeľné mimické vrásky, zreteľný a nerovný mikroreliéf, oblasti s viditeľným ochabnutím kože
STUPEŇ 5 - hlboké vrásky spôsobené vekom, hlboké mimické vrásky, veľmi zreteľný, nerovný mikroreliéf, výrazné ochabnuie kože

Určenie: na všetky typy pleti
Vek: 50+

Balenie Fillerina obsahuje:
14 dávok (po 2 ml) gélu s vyplňujúcím účinkom
14 dávok (po 2 ml) výživnej emulzie
2 presné aplikátory

NÁVOD NA POUŽITIE:
Balenie obsahuje 14 dennú kúru. Aplikujte každý deň (ráno alebo večer).
Pleťová starostlivosť obsahuje 2 špecifické aplikátory na vonkajšie použitie. Na podporu účinku prípravku je vhodné pred aplikáciou vypiť dva poháre vody.

Iba na vonkajšie použitie. Dermokozmetická starostlivosť. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Nepodávajte injekčne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom a teplom.

 

Späť do obchodu