Neohodnotené

FILLERINA 12 denný krém proti vráskam (stupeň 3), 50 ml

Prémiová dermokozmetika bojujúca proti stárnutiu pleti s vyplňujúcim účinkom na báze molekúl kyseliny hyalurónovej, ktoré pôsobí nielen na povrchu pokožky, ale i v jej hlbších vrstvách.

Skladom
Kód: LABO4
€80
Kategória: Fillerina stupeň 3

Denný krém Fillerina 12 HA je prémiová dermokozmetika na domáce použitie bojujúca proti stárnutiu pleti. Jedná sa o kozmetický prípravok, ktorý bojuje proti vráskam, vyhladzuje, vypína a vyživuje pleť. Je určený na každodenné ošetrenie. Hydratuje a chráni. Na použitie samostatne alebo v kombinácii s inými prípravkami Fillerina stupeň 3.
Zloženie je založené na patentovanej transdermálnej technológii, ktorá využíva veľmi nízku molekulovú hmotnosť účinných látok. To je základná podmienka na zabezpečenie ich ideálnej penetrácii všetkými vrstvami kože. Práve vďaka tomuto kontrolovanému prieniku sú aktívne látky maximálne účinné.

Fillerina ® 12 HA je k dispozícii v troch koncentráciách, aby mohla zabezpečiť čo najúčinnejšiu a najvhodnejšiu starostlivosť pre rôzne stavy kožného tkaniva tváre a krku.
STUPEŇ 3 - počiatočné vrásky spôsobené vekom, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabovania kože
STUPEŇ 4 - viditeľné vrásky spôsobené vekom, viditeľné mimické vrásky, zreteľný a nerovný mikroreliéf, oblasti s viditeľným ochabnutím kože
STUPEŇ 5 - hlboké vrásky spôsobené vekom, hlboké mimické vrásky, veľmi zreteľný, nerovný mikroreliéf, výrazné ochabnuie kože

Určenie: na všetky typy pleti
Vek: 30+

Balenie Fillerina obsahuje:
50 ml tubu s denným krémom

NÁVOD NA POUŽITIE:
1x denne (ráno)
Počas obdobia aplikácie pite dostatočné množstvo tekutín.

APLIKÁCIA:
Naneste ráno na vyčistenú pokožku tváre a krku a jemnou masážou podporte vstrebávanie.

Iba na vonkajšie použitie. Dermokozmetická starostlivosť. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Nepodávajte injekčne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom a teplom.

Späť do obchodu