Neohodnotené

ESTHEDERM CELLULAR WATER FONDANT MOISTURIZING CREAM - krém s bunkovou vodou 50ml

CELLULAR WATER starostlivosť prevychováva dehydratovanú pleť tak, aby vedela fungovať normálne a dokázala si sama získavať a udržiavať vodu. Pleť tak prestáva byť závislá od vonkajšej starostlivosti.Dynamická hydratácia: Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.
Skladom
Kód: 325
€59,50
Kategória: Dehydrovaná pleť

CELLULAR WATER starostlivosť prevychováva dehydratovanú pleť tak, aby vedela fungovať normálne a dokázala si sama získavať a udržiavať vodu. Pleť tak prestáva byť závislá od vonkajšej starostlivosti. Dynamická hydratácia: Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.

Účinky

Bunková voda a jej línia starostlivosti o pleť pomáhajú zachovať základné funkcie mladistvej pokožky. Dynamická hydratácia: zaisťuje optimálnu rýchlosť hydratácie podporovaním výmeny a udržiavaním vody v pokožke. Antioxidačná ochrana: neutralizuje účinky voľných radikálov zodpovedných za starnutie. Denná ochrana: posilňuje kožnú bariéru vďaka neviditeľnej ochrane pred vonkajšími agresiami (znečisťujúce častice, mestské prostredie ...). CELLULAR WATER Cream, obohatený o ceramidy, lipidy identické s lipidmi prirodzene sa vyskytujúcimi v pokožke, posilňuje prirodzenú hydratáciu pre trvalý komfort

Pre koho

Jeho krémová textúra je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre tých, ktorí majú radi pocit komfortu na pleti. Aplikácia Aplikujte ráno a / alebo večer na čistú a suchú pokožku tváre a krku.

Výsledky Okamžite hydratovaná, pokožka znovu získa komfort, jemnosť a pružnosť. Je krásna a rozžiarená.

Balenie 50 ml

Späť do obchodu