Neohodnotené

ESTHEDERM CELLULAR BODY OIL - vyživujúci a revitalizačný telový olej 125ml

Tento suchý olej zložený z ušľachtilých rastlinných olejov a biomimetických lipidov v dokonalej afinite s epidermou intenzívne pleť vyživuje, upokojuje a zanecháva ju hydratovanú a pružnú
Skladom
Kód: 320
€51
Kategória: Telo

Tento suchý olej zložený z ušľachtilých rastlinných olejov a biomimetických lipidov v dokonalej afinite s epidermou intenzívne pleť vyživuje, upokojuje a zanecháva ju hydratovanú a pružnú Účinky Vyživuje a chráni suchú pleť a zanecháva pokožku pružnú a ideálne hydratovanú. Chráni pred voľnými radikálmi, bohatý na omega 3-6-9 mastné kyseliny, olej zo šáchoru a ryžových otrúb, dodávajú výživné a antioxidačné vlastnosti. Mladistvosť pokožky je trvalo zachovaná. Okamžitý krásny efekt pokožky.

Pre koho

Všetky typy pleti, suchá a dehydratovaná pleť.

Aplikácia

Krúživými pohybmi nanášajte veľkoryso na celé telo. Pre príjemné chvíle relaxácie sa tento olej stáva tiež masážnym olejom. V prípade potreby opakujte na suchých miestach, najmä na lakťoch a kolenách.

Výsledky

Pokožka je intenzívne vyživovaná, viditeľne krajšia, hladká, saténová a žiarivejšia. Pocit ľahkosti pre hodvábny dotyk, absolútny komfort a pohodu.

Balenie 125 ml

Späť do obchodu