Neohodnotené

ESTHEDERM CALMING BIOMIMETIC CREAM - ukľudňujúci krém 50ml

Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie
Skladom
Kód: 317
€85
Kategória: Citlivá pleť

Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie

Účinky

Krém upokojuje, je ľahko vstrebateľný a kompatibilný s krehkou, reaktívnou pokožkou, ktorá už nedokáže nič tolerovať. Prevychováva citlivú pleť tak, aby vedela fungovať správne. Postupne zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a jej toleranciu tak, že sa pleť mení na normálnu. Zlepšuje tolerančný prah jemnej, citlivej pokožky, ktorá už nemôže nič tolerovať.

Exkluzívne technológie: SENSI SYSTÉM - upokojuje pokožku reguláciou faktorov, ktoré spôsobujú zápal. TIME CONTROL SYSTÉM patent pomáha spomaliť predčasné známky starnutia. CELLULAR WATER patentovaná bunková voda, ktorá pomáha optimalizovať energetické prostredie bunky. Bez parfumácie.

Pre koho

Jemná,citlivá pokožka, intolerantá pleť, senzibilizovaná (chlad, znečistenie, slnko ...). Lokalizované pocity sčervenania, brnenia a zahrievania.

Aplikácia

Aplikujte ráno a večer na vyčistenú, suchú oblasť tváre a krku. Rozotrite jemnými ťahmi. Dermatologicky testované. Výsledky Vaša pokožka nájde úľavu a pohodlie. Je odpočinutá a uvoľnená . Podráždenie, začervenanie a nepohodlie sú minimalizované.Balenie 50 ml

Späť do obchodu