Neohodnotené

Avene HYALURON ACTIV B3 Koncentrované vyhladzujúce sérum 30ml

Sérum Hyaluron Activ B3 stimuluje bunkovú regeneráciu na dosiahnutie dlhodobých výsledkov vďaka kombinácii dvoch účinných látok podporujúcich dlhovekosť: niacínamidu a kyseliny hyalurónovej.

Skladom
Kód: 1701
€43,90
Kategória: Značky
Hyaluron B3 serum
Novinka

Sérum obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú (1,5 %) a niacínamid (6 %), ktoré pôsobia na príčiny starnutia*. Pleť je pevnejšia, vrásky sú redukované.
 

S vekom sa všetko zrýchľuje. Starnúcich buniek je čím ďalej viac a pokožka funguje pomalšie. Dermatologické laboratóriá Avène vytvorili Hyaluron Activ B3 sérum s vysokou koncentráciou čistej kyseliny hyalurónovej (1,5 %: s vysokou aj nízkou molekulárnou hmotnosťou) a niacínamidom (6 %), ktoré pôsobia na príčiny starnutia a predlžujú životnosť buniek*. Vďaka svojmu minimalistickému zloženiu, ktoré obsahuje iba 8 zložiek, pôsobí toto sérum na vypnutie pleti už po 15 dňoch používania. Po 15 dňoch je pokožka vypnutá, pevnejšia a pružnejšia**: skutočný účinok v tej najčistejšej podobe. Tento prípravok bez parfumácie, testovaný na citlivej pleti, je vhodný pre všetky partie tváre, dokonca aj okolie očí.
Hyaluron Activ B3 koncentrované vyhladzujúce sérum je ekologicky navrhnutá starostlivosť o pleť s obsahom 94 % prírodných zložiek, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu, v recyklovateľnej sklenenej fľaštičke s pipetou.

*test in vitro, vďaka niacínamidu.
**subjektívne hodnotenie, 128 osôb.

• Okamžitý ÚČINOK NA VYPNUTIE pleti vďaka veľmi vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej (1,5 %)
• OBNOVUJE PRUŽNOSŤ pleti už po 4 hodinách**
• KORIGUJE vrásky už za 2 týždne**

**% spokojnosti, 128 osôb.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). NIACINAMIDE. GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. SODIUM HYALURONATE. ADENOSINE. CITRIC ACID. SODIUM BENZOATE

94 % zložiek prírodného pôvodu

Používajte 1 až 2krát denne

Aplikujte ráno a/alebo večer 1 až 2 kvapky na tvár, okolie očí, krk a dekolt. Pôsobí ako skutočný „posilňovač“ pleti. Možno ho používať samostatne alebo zmiešané s prípravkom na starostlivosť o pleť.

Späť do obchodu